למה לא כדאי לוותר על סוכן הביטוח?

אם נענה בקצרה, הרי מעורבותו של סוכן ביטוח בעת תביעה, יכולה במקרה של תאונה או נזק, להעלות בשיעור ניכר את הפיצוי ללקוח מבלי לסבך את הלקוח בהליכים משפטיים ארוכים ומתישים. 

בעת תביעה, מצוי המבוטח שלרוב מתמודד עם לחץ אובייקטיבי או טראומה, בודד מול חברת ביטוח מיומנת ומנוסה שמטרתה, לרוב, להוזיל את עלויותיה בתביעה. 

באמצעות איש ביטוח מיומן ומקושר, יכיר המבוטח את זכויותיו על בוריין (כולל האותיות aהקטנות…) ייהנה מליווי וטיפול צמוד של התביעה מול חברת הביטוח ופיצוי מקסימאלי ומהיר.  

אין פלא שכיום מחזרות חברות הביטוח אחר לקוחותיהן במטרה להציע ביטוח זול יותר, ללא עמלת סוכן, במטרה בעת הצורך להתיש את הלקוח העומד מולן לבדו כך שיקצר תהליכי תביעה וימנע ממיצוי כל זכויותיו.  

ומה טוב יותר מעדותו של ליאור רוזנפלד – נשיא לשכת סוכני הביטוחשציין כי  "80% מהמבוטחים בוחרים בסוכן ביטוח שישמור על זכויותיהם מול חברת הביטוח". לדבריו התוצאה בשטח היא ש"מספר סוכני הביטוח לא ירד ואף עלה עם השניםהביטוח הישיר הוא כישלון". 

כסוכן הנפגש מידי יום עם אנשים, אני רואה שישנם שני סוגי מבוטחים: כאלה שיש להם סוכן וכאלה שהולכים לאיבוד בסבך הביטוח, משלמים הרבה ולא מכוסים בביטוחים הנדרשים להם. 

אנשים אשר יש להם סוכן שעובד איתם נאמנה, דואג להם, מעדכן את תוכניות הביטוח שלהם, מונע כפילות בבטוח, זמין להתייעצות ושירותי – הינו כיום מצרך חובה לכל משק בית ועסק, ואינו נחשב למותרות.  

אף פעם לא מאוחר להיפגש עם סוכן ביטוח אישי, ראו בזאת חלק מניהול מושכל של כלכלת המשפחה והעסק שלכם. מקסימום – תצאו עם מידע חדש וחומר למחשבה.  

סוכן ביטוח

האם אתה משלם יותר מדי ביטוח

לבדיקה ללא התחייבות ועלות – נבדוק את כל הפוליסות,

נשווה מחירים ונציע את הביטוחים המקיפים ביותר בעלויות הנמוכות ביותר.

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים
ניגודיות

קבלו הצעה אישית מותאמת בשבילכם